2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Veksø Sjælland. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Veksø Sjælland er to af de seneste boliger, der er kommet til salg, villaen på Gl Hovevej 5 og rækkehuset på Kelsted 131.
Villaen på Gl Hovevej 5 byder på 120 kvadratmeter bolig fordelt på 4 værelser. Beliggende på en grund på 547 kvadratmeter, fås denne villa til en pris på 4.395.000 DKK. Den månedlige ejerudgift er dog ikke oplyst.
Rækkehuset på Kelsted 131 tilbyder et lidt større areal på 127 kvadratmeter, stadig fordelt på 4 værelser. Dette hjem kommer med en pris på 3.695.000 DKK og placeres på en grund på 570 kvadratmeter. Ligesom med villaen, er ejerudgiften månedligt ikke tilgængelig.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.